KVARNAR samt KANNA, 3 delar, 18/1900-tal.

419434. KVARNAR samt KANNA, 3 delar, 18/1900-tal.

Kanna, emalj
Höjd 18 cm

Kvarnar
Höjd 22 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Någon del saknas på kvarn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna, emalj
Höjd 18 cm

Kvarnar
Höjd 22 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Någon del saknas på kvarn.

Antal besök: 622