RAKSPEGEL samt SKRIN, 2 delar, trä, 1800-tal.

419426. RAKSPEGEL samt SKRIN, 2 delar, trä, 1800-tal.

Rakspegel
Längd 28 cm
Bredd 20 cm
Höjd 9 cm

Skrin
Längd 26 cm
Bredd 17 cm
Höjd 11 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Torrsprickor. Skador finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rakspegel
Längd 28 cm
Bredd 20 cm
Höjd 9 cm

Skrin
Längd 26 cm
Bredd 17 cm
Höjd 11 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Torrsprickor. Skador finnes.

Antal besök: 948