Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
ELKE LEISCHEN ANDERSSON. Komposition med båt, färglitografi, signerad ELA och numrerad 33/125.
419425. ELKE LEISCHEN ANDERSSON. Komposition med båt, färglitografi, signerad ELA och numrerad 33/125.
29x29 cm
Oramad.
Ojämna kanter.
Gör en kostnadsfri värdering!
29x29 cm
Oramad.
Ojämna kanter.
Garpenhus Auktioner
920