TRÄDGÅRDSSKULPTUR, betong/cement, 1900-tal.

419411. TRÄDGÅRDSSKULPTUR, betong/cement, 1900-tal.

Kvinna, höjd ca. 102 cm.

Slitage, fläckar, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kvinna, höjd ca. 102 cm.

Antal besök: 2 076