TRÄDGÅRDSSKULPTUR, betong/cement, 1900-tal.

419408. TRÄDGÅRDSSKULPTUR, betong/cement, 1900-tal.

Neandertalare, höjd ca. 120 cm.

Slitage, fläckar, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 241