ULLA VIRTA. Utan titel.

ULLA VIRTA. Utan titel.
4193994. ULLA VIRTA. Utan titel.

Träsnitt och handkolorering, 225,5 x 99 cm, oramad rullad, märkt Tpl'a, Signerad, numrerad 1/5 och daterad -88.

Snittskada i pappret.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snittskada i pappret.

Antal besök: 262