TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal.

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal.
419394. TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal.

Underrede av metall, skiva av träribbor, längd ca. 120, bredd 63, höjd 65 cm.

Bruksslitage. Underrede med förstärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 876