LJUSKRONA för 4 ljus, 3 ljuspunkter, smide, 1900-talets första hälft.

419382. LJUSKRONA för 4 ljus, 3 ljuspunkter, smide, 1900-talets första hälft.

Höjd 53 cm, bredd 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 53 cm, bredd 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 620