TAKLAMPA, glas/mässing, tidigt 1900-tal.

419377. TAKLAMPA, glas/mässing, tidigt 1900-tal.

Höjd 50 cm, diameter ring 25 cm.

Bruksslitage, en lamphållare något sned/defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 533