SPEGEL med löstagbart KONSOLLBORD, guldförgylld.

419358. SPEGEL med löstagbart KONSOLLBORD, guldförgylld.

Höjd utan konsollbord 163, bredd 64 cm,
bord höjd ca 35, bredd 58 cm, bordet har varit fäst på spegel.

Bruksslitage, små sprickor samt lagning i ornament, fläckar och gultoning i spegel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 806