SPEGEL. med förgylld träram och fasettslipat glas.

419342. SPEGEL. med förgylld träram och fasettslipat glas.

87 x 62 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

87 x 62 cm.

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 392