BILAR, 7 st. Plåt, Corgi, Dinky, Tekno samt Franklin Mint.

419267. BILAR, 7 st. Plåt, Corgi, Dinky, Tekno samt Franklin Mint.

Bugatti Royal Coupe Napoleon, Franklin Mint
Saab 96 827, Tekno
Saab 96, Corgi
Monkee Mobile, Corgi
Aston Martin DB5, Corgi.

Bruksslitage samt mindre skador. 2 bilar utan gummi på däck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Saab 96 827, Tekno
Saab 96, Corgi
Monkee Mobile, Corgi
Aston Martin DB5, Corgi.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 487