PUNSCHMUGGAR, 14 st., silver.

PUNSCHMUGGAR, 14 st., silver.
4192527. PUNSCHMUGGAR, 14 st., silver.

Olika mästare, delvis invändig förgyllning, höjd med hänkel 5,5 cm, vikt 435 g.

Bruksskick och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick och slitage.

Antal besök: 200