ARMBAND, 2 st. Silver, jugend, 1900-tal.

419251. ARMBAND, 2 st. Silver, jugend, 1900-tal.

Två armband med dekor av bladverk, längd 19,5 cm.

Repor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor samt bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 787