JOHAN PETTER FAGERSTRÖM. Stop, tenn, Kalmar, 1817.

419163. JOHAN PETTER FAGERSTRÖM. Stop, tenn, Kalmar, 1817.

Höjd 27 cm.

Åldersslitage.
Bruksslitage.
Bucklor finnes. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm.

Åldersslitage.
Bruksslitage.
Bucklor finnes. Lagningar.

Antal besök: 1 041