STOL, "Te-Ve", Alf Svensson, Studio, Ljungs Industrier AB.

419162. STOL, "Te-Ve", Alf Svensson, Studio, Ljungs Industrier AB.

Rygghöjd 70 cm.

Klädsel med slitage, fläckar. Trä med smärre repor. Något sned rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 70 cm.

Antal besök: 1 128