VAS, jugendstil, rött med guldskimmer.

419151. VAS, jugendstil, rött med guldskimmer.

Daterad till 1910-1930.
Mått ca H 11,5 x W 13 cm.

2-3 småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad till 1910-1930.
Mått ca H 11,5 x W 13 cm.

2-3 småskador.

HannoVerum
Antal besök: 1 641