Sybox, teakträ, 1950-1960-tal.

4191442. Sybox, teakträ, 1950-1960-tal.

Teakträ, ljust trä på insidan.

ca Höjd 62 cm x B 40 cm x D 32 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tecken på slitage.

Antal besök: 296