KARL VALVE. Ljuskrona, färglitografi, signerad samt numrerad 24/25.

419142. KARL VALVE. Ljuskrona, färglitografi, signerad samt numrerad 24/25.

61x42 cm, oramad.

Gulnad kant samt veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

61x42 cm, oramad.

Gulnad kant samt veck.

Antal besök: 500