ARMBANDSUR, Omega, Suverän, cal. 30.T2 PC, manuell, boett av stål. 1940-tal.

419125. ARMBANDSUR, Omega, Suverän, cal. 30.T2 PC, manuell, boett av stål. 1940-tal.

Boett 2400-7
Serie nr 10578170
Urtavla diameter ca 30 mm.

Slitage, fläckar, skadat glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boett 2400-7
Serie nr 10578170
Urtavla diameter ca 30 mm.

Antal besök: 3 402