LISA LARSON. Figurin, All världens barn, stengods, Gustavsberg.

419102. LISA LARSON. Figurin, All världens barn, stengods, Gustavsberg.

Höjd 11 cm.

Åldersslitage.
Smärre nagg på fot.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm.

Åldersslitage.
Smärre nagg på fot.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 898