BYRÅ, 5-lådig, gustaviansk, 1800-talets början.

419093. BYRÅ, 5-lådig, gustaviansk, 1800-talets början.

Senare bemålning, Bredd 123 cm. Djup 59 cm. Höjd 124 cm.

Slitage samt ett lås löst, ej monterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 055