BANJOBAROMETER, England, 1900-tal.

4190934. BANJOBAROMETER, England, 1900-tal.

Höjd 100 cm. Bredd 25 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 100 cm. Bredd 25 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 136