MATRUMSMÖBEL, antikvitt, 9 delar, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

419043. MATRUMSMÖBEL, antikvitt, 9 delar, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Matbord, höjd 76 cm, diameter110 cm, iläggsskiva 55 cm
6 stolar, rygghöjd 96 cm
Pall, höjd 44 cm, längd 53 cm, bredd 35 cm
Side bord, 2 hörnskåp och 4 lådor, höjd 70 cm, längd 170 cm, djup 43 cm.

Hårt bruksslitage
Stort behov av omklädning av sitsar.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 stolar, rygghöjd 96 cm

Hårt bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 452