FAT, silver, GAB, 1961.

418984. FAT, silver, GAB, 1961.

Dekor av blommor och blad. Längd 31 cm.
Vikt 353 gram.

Slitage, mindre bucklor. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 353 gram.

Antal besök: 433