SOFFBORD. Glas/krom, Jysk.

SOFFBORD. Glas/krom, Jysk.
4189698. SOFFBORD. Glas/krom, Jysk.

Soffbord med rullbar mittenskiva.
Längd ca 120 cm.
Bredd ca 70 cm, (ojämna mått).
Höjd ca 50 cm.

Bruksslitage, repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 120 cm.
Höjd ca 50 cm.

Antal besök: 636