KONSTGLAS, vas, Open Minds, Ulrica Hydman Vallien, signerad.

418962. KONSTGLAS, vas, Open Minds, Ulrica Hydman Vallien, signerad.

Höjd 10 cm.

Mindre slitage. Obetydligt nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm.

Antal besök: 717