KARAFFER OCH KANNA, 4 delar, glas, 1900-tal.

4189301. KARAFFER OCH KANNA, 4 delar, glas, 1900-tal.

Höjd ca. 21-37,5 cm.

Bruksslitage, karaffer med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 21-37,5 cm.

Antal besök: 329