GLASSERVIS, 40 delar, "Max", Kosta Boda, 1900-tal.

418929. GLASSERVIS, 40 delar, "Max", Kosta Boda, 1900-tal.

8 rödvin, höjd 14,5 cm.
8 vitvin, 13 cm.
8 starkvin, 10,5 cm.
8 snaps, 11,5 cm.
8 vatten, 7 cm.

Bruksslitage, enstaka mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 rödvin, höjd 14,5 cm.
8 vitvin, 13 cm.
8 starkvin, 10,5 cm.
8 snaps, 11,5 cm.
8 vatten, 7 cm.

Antal besök: 4 057