ARMBANDSUR, dam, Lemac, cal. ETA / ESA 951 111, quartz, boett samt länk 18k guld.

418924. ARMBANDSUR, dam, Lemac, cal. ETA / ESA 951 111, quartz, boett samt länk 18k guld.

Total vikt ca 31,1 gram.
Urtavla diameter ca 19 mm.
Länk stämplad ESM Vetlanda 1952.

Datumvisare något förskjuten. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 31,1 gram.
Urtavla diameter ca 19 mm.

Antal besök: 3 287