KARL VALVE. Boxare, akryl på duk, signerad samt daterad 2009 á tergo.

418917. KARL VALVE. Boxare, akryl på duk, signerad samt daterad 2009 á tergo.

20x20 cm
Oramad
Signerad även á tergo.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

20x20 cm
Oramad
Signerad även á tergo.

Bruksskick.

Antal besök: 464