SOFFBORD, "Vejmon", ek, IKEA, 2000-tal.

4188920. SOFFBORD, "Vejmon", ek, IKEA, 2000-tal.

Längd 140, bredd 66, höjd 47 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 266