BRANDSLÄCKARE, Solid, 1900-talets början.

4188744. BRANDSLÄCKARE, Solid, 1900-talets början.

Höjd 72 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Tema

Antal besök: 203