JARDINJÄR, nysilver, jugend, WMF. Tyskland. 1900-talets början.

418872. JARDINJÄR, nysilver, jugend, WMF. Tyskland. 1900-talets början.

Insats av glas. Längd 37 cm.

Bruksslitage, nagg på glas, 1 cm spricka i ställ, nedre kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Insats av glas. Längd 37 cm.

Antal besök: 1 092