MANFRED FLYCKT. Landskap med stuga, pastell, signerad samt daterad -21.

418840. MANFRED FLYCKT. Landskap med stuga, pastell, signerad samt daterad -21.

Ca 48 x 63 cm.
Enligt uppgift "Annerschagården" (Andersgården) i Seglora socken (se boken: "Sjuhäradsbygden" av Manfred Flyckt och Ada Damm).

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 48 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 304