PLÅTBURK, "Örebro kex", 1900-talets första del.

418807. PLÅTBURK, "Örebro kex", 1900-talets första del.

Längd 44 cm. Bredd 24 cm Höjd 24 cm.

Åldersrelaterat slitage. Mindre bucklor, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 968