ELSA FLENSBURG. Olja på duk, "Julrosor och Bellis", signerad E Flensburg.

418777. ELSA FLENSBURG. Olja på duk, "Julrosor och Bellis", signerad E Flensburg.

27 x 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 27 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 694