Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
ELSA FLENSBURG. Olja på duk, "Julrosor och Bellis", signerad E Flensburg.
418777. ELSA FLENSBURG. Olja på duk, "Julrosor och Bellis", signerad E Flensburg.
27 x 27 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
27 x 27 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
2 434