SMINKBORD, teakfanér, 1950/60-tal.

418774. SMINKBORD, teakfanér, 1950/60-tal.

Utdragbar skiva. Längd 82 bredd 40 höjd 108 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 758