BYRÅ, omkring 1900.

BYRÅ, omkring 1900.
418767. BYRÅ, omkring 1900.

Längd ca. 95, bredd 50, höjd 77 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall, märken, repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
418767. BYRÅ, omkring 1900.

Nycklar saknas.

Antal besök: 856