GUN LINDBLAD. Glasreliefer, 3 st, signerade.

418705. GUN LINDBLAD. Glasreliefer, 3 st, signerade.

Glasreliefer i blått, orange och grönt monterade på metallplatta på trä
Höjd/längd 18 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd/längd 18 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 828