Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna vid symaskin, färglitografi, numrerad 112/360, signerad och daterad .
418682. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna vid symaskin, färglitografi, numrerad 112/360, signerad och daterad .
55 x 42 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 42 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
692