EVA LÅÅS. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad.

418674. EVA LÅÅS. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad.

32 x 36 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 36 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 248