PIANOLAMPETTER, 1 par, mässing, jugend, 1880-tal.

4186483. PIANOLAMPETTER, 1 par, mässing, jugend, 1880-tal.

Två ljushållare vardera. Genombruten dekor.
Längd ca 24,5 cm. Höjd ca 12,5 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 153