Diverse silversmycken från 1900-talets andra hälft.

4186210. Diverse silversmycken från 1900-talets andra hälft.

Den innehåller bland annat fem ramar, en kopp och en låda.
29x23 cm (den största ramen)
700 g (silvervikt).

Några pauser och skador. Kopp separerad från basen.

Gör en kostnadsfri värdering!

29x23 cm (den största ramen)
700 g (silvervikt).

Antal besök: 150