STUBBSTOL, målat trä, 1900-talets första hälft.

418602. STUBBSTOL, målat trä, 1900-talets första hälft.

Sitthöjd 43, rygghöjd 77 cm.

Sprickor samt färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 43, rygghöjd 77 cm.

Sprickor samt färgslitage.

Antal besök: 1 681