Visning: Digital
Köparprovision:
Kategori Motorcyklar, Bilar och Mopeder: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK
Vissa föremål hämtas på annan plats, se objektsbeskrivning.
Motor går runt.
Ej startad vid katalogiseringstillfället.
Patinerat originalskick.
Repor förekommer.
Avgassystem är svetslagat.
Syraskador från batteri på sving.
Spricka i sadel.
Visning: Digital
Köparprovision:
Övrigt: 25 % + 80 SEK
Motor går runt.
Patinerat originalskick.
Repor förekommer.
Avgassystem är svetslagat.
Spricka i sadel.