SIDO/AVLASTNINGSBORD, metall.

SIDO/AVLASTNINGSBORD, metall.
4185820. SIDO/AVLASTNINGSBORD, metall.

Höjd ca 81 cm
Bredd ca 150 cm
Djup ca 50 cm.

repor, nött, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 81 cm
Bredd ca 150 cm
Djup ca 50 cm.

repor, nött, använt slitage.

Antal besök: 260