BRUDKRONA, glas, 1800-tal.

BRUDKRONA, glas, 1800-tal.
4185428. BRUDKRONA, glas, 1800-tal.

Diameter ca 13 och höjd 10,5 cm.

Smärre slitage, glaset med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 246