ARNE JACOBSEN. STOLAR, 6 st. Model 3107, teak.

418540. ARNE JACOBSEN. STOLAR, 6 st. Model 3107, teak.

Design Arne Jacobsen Fritz Hansen 1966 teak sitthöjd 44,5 cm.

Bruksslitage. Små repor och hack i kanten.

Arne Jacobsen (1902–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

Arne Jacobsen (1902–1971)

Antal besök: 2 278