HUMIDOR, plexiglas, med hygrometer, Cortéz.

4185355. HUMIDOR, plexiglas, med hygrometer, Cortéz.

Längd ca 23,5, djup 13 och höjd 19,5 cm.

Smärre ytslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 291